Reklāmkarogs
 

„BlackMonah”

Dz. dat.: 05.12.1979

Tel. 26818182

Dzīvesv.: Jelgava

Nodarb.: Vergoju valsts iestādē.

Par sevi: Komandas dibinātājs, kapteinis. Vienkāršs cilvēks, kas mīl pagulēt, mierīgs, komunikabls, diezgan slinks, var izdarīt daudz un visu ko, ja tas interesē. Cilvēks ar dzelzs nerviem.

 

Komandas biedri runā....

Dace: Komandieris, rīkotājs un kopā saturētājs. Galvenais Game masters un plānotājs. Organizē komandas sanāksmes, spēles un rūpējas par komandas krājumu regulāru papildināšanu. Vienmēr „aprīkots” ar vēsu prātu un pacietību, lai vestu komandu uz uzvaru.”

WXW: Komandas vadītājs – pienākumu pilda, manuprāt, uz visiem 110%, jo saskaroties ar grūtībām plinti krūmos nemet, bet meklē dažādus risinājumus, lai problēmu nebūtu. Spēlēs ļoti aktīvs un iesaistās visās avantūrās. Dzīvē normāls džeks, tikai ļoti daudz strādā, līdz ar ko nevar tik bieži ietusēt

Ice: Ideju ģenerātors un Ēzelīša glābējs no noslāpšnas Laughing

Casper:Zināms, kā policijas un slepenpolicijas darbinieks, aktīvs un enerģisks (gandrīz vienmēr) biedrs. Smile

Sadam:Cilvēks, kurš atradis īsto vaļasprieku”.

Teknix: „BlackMonah – Kapteiņa kungs, nosvērts un mierīgs vadītājs, kurš zin ko dara un kāpēc to dara, ar stingru roku un skaidru galvu. Padodas izgudrot un noorganizēt ļoti interesantus spēļu scenārijus. Īsāk sakot ir liels prieks darboties viņa vadībā, garlaicīgi nebūs, tas nu ir garantēts.”