Reklāmkarogs
 

„Casper”

Dz. dat.: 1979. gada 28. maijs.

Dzīvesv.: Dobele

Nodarb.: strādāju Rīgā (autoservisā)

 

 

Komandas biedri runā....

 

„Teknix” : „Samērā kluss un nosvērts, taču viņam šķiet neviens grāvis nav par dziļu un neviena siena par augstu, ļoti labs cīnītājs, kurš rīkojas ar vēsu prātu jebkurā situācijā.”

„Sančo”: „Ar viņu droši ietu izlūkos. Būtu ko atdot pretiniekam spīdzināšanai Yell Laughing viņš izturētu (varbūt Laughing)”

„Dace” : “Pirmkārt, labs draugs uz kuru vienmēr var paļauties, ja vien spēs – izlīdzēs. Pats pacietīgākais cilvēks uz pasaules. Spēj paveikt vispiņķerīgākos uzdevumus nezaudējot pacietību. Laba humora izjūta. Spēlē ar apdomu un maksimālu precizitāti. Prot būt gan ātrs kā vējš, gan saplūst ar zāli un novaktēt ienaidnieku vietā, kur vismazāk viņu gaida. Kaspars kombinācijā ar Armandu un Edmundu ir nopietns bieds pretiniekam - īsta triecienvienība!”

„WXW” : „Spēlēs piedalās regulāri, un zinu, ka spēles laikā uz viņu droši varu paļauties, kā nekā puds ar sāli jau mežos kopā ir izēsts, zinu ko no viņa gaidīt un ir teicama saprašanās – no pus vārda. Dzīvē normāls keks un zinu, ka viņam var zvanīt kaut pa nakti, ja vaidzēs viņš vienmēr atnāks palīgā.”

„BlackMonah”: „Vēl viens labs kareivis, praktiski nenogurdināms, enerģisks kaujā un arī dzīvē. Māk piespiest cilvēkus izvilkt sarkanās lentītes un māk arī sataisīt auto. Raujas kaujā un iet pirmajās rindās, nebaidās saņemt bumbiņu masāžu.

„Ice” : „Ja mums būtu airsoft dragmobīlis jeb kāds cits motorizēts dampis, tad braucējs nebūtu tāku jāmeklē.

„Sadam”: „Neizdevās saskarties, grūti izteikties”.