Reklāmkarogs
 

„Dace”

Dz. dat.: 28.02.1980

Dzīvesv.: Jelgava

Nodarb.: tūrisma un lauku attīstības speciālsite, kā arī lielāki un mazāki projektiņi

Par sevi: Maza un lecīga, ha, ha, ha. Vispār jau baigais nemiera gars. Traku un bieži vien praktiski neiespējamu ideju ģenerators. Nav nekādu speciālu iemaņu militārajās akcijās tāpēc vados pēc vienkārša principa, ja pasākums patīk, tad jārauj uz pilnu klapi. Tas jau nekas, ka brīžam nesanāk tik labi kā gribētos un noķeras kāds lieks fingālis.

 

 

Komandas biedri runā....

Sančo: „Neiespringst, ķer fun visnotaļ pozitīva. Laba aukle. Laughing

Teknix: „Ļoti interesants un sirsnīgs cilvēciņš, nekautrējas padalīties zināšanās dažādās sadzīves temās, kā arī parsteidz fakts, ka viņa spēlē airsoftu kopā ar vīriem un nemaz nebaidās saņemt kādu kārtu ar bumbiņām. Cepuri nost un kāju virsū. Kaut vairāk tādu sieviešu būtu sabiedrībā.”

WXW: Ļoti labs spēļu scenāriju radītājs, bieži pat viņas idejas jāpietuvina reālajām iespējām. Dzīvē ļoti mīļš un jauks cilvēciņš J

BlackMonah:WXW otra pusīte arī tiešā nozīmē, nav tik ekstrēma, bet toties bieži pretiniekiem negaidīti sagādā ekstrēmas sajūtas, ja kādam šķiet, ka tuvumā pretinieku nav, tad der iegaumēt, ka Dace tur noteikti ir un tur tevi uz grauda. Jautrs un dzīvespriecīgs cilvēciņš, ja varēs, tad vienmēr izlīdzēs. Pilna ar idejām scenārijiem un citām dzīves situācijām.

Ice:Ar viņu izlūkos ietu pilnīgi droši, jo pēdējā BB vienmēr ir pataupīta pretiniekam.

Casper:Blondīne, bet lai cik nebūtu dīvaini, mīl ieročus Smile

Sadam: „Skaistule, sportiste - žēl, ka nav komjauniete! Jeb ir?”.