Reklāmkarogs
 

„Munja”

Dz. dat.: 28.augusts 1982. gads

Dzīvesv.: Dobele

 

 

 

Komandas biedri runā....

„Teknix”: „Laikam sanāca tikai vienu reizi spēlēt kopā, taču pēc redzētā skaidrs ka viņš ir otrs zvērs Laughing Kopā ar WXW viņi ir vesela specvienība, kura būtu spējīga iznest vismaz bataljonu, ja ne pulku. Pat grūti pateikt, kurš no viņiem ir spridzeklis, kurš liesma, bet saliekot kopā sanāk pamatīgs blīkšķis.”

„Dace”: „Īsumā var raksturot – „Ātrs un bez žēlastības”, kopā ar WXW rāda tādus militāros gājienus un uzbrukumus, ka pārējiem žoklītis paliek karājoties. Atliek vien skatīties un mācīties. Kā nekā prasmes ilgus gadus atstrādātas Zemīšos. Un vispār – labs draugs un sirsnīgs cilvēks!”

„Sančo”: „Vizuāli zinu. Priekštata pagaidām nav.”

„WXW”: „Spēlēs piedalās nu jau diezgan reti, dzīvē normāls kekss, spēlēs varu uzticēties un zinu 100% ka uz viņu varu paļauties, bet tur lielā mērā personiskais viedoklis, jo esam jau sen sastrādājušies kopā kā cimds ar roku, saprotamies no pus zīmes.”

„BlackMonah” : „Cilvēks, kam patīk pagulēt, bet atverot acis jau gatavs mesties kaujā. Izdomas pilns, izdomās kaut ko ne no kā, pārsteigs pretiniekus no vietām, kur viņi tiešām negaida. Pabikstīs sliņķus, kas nevar pavilkt kājas. Katrā ziņā kārtīgs ekstrēmists un jautrs cilvēks. Munja+WXW= death for all enemy!!!

„Ice” : „Ja es būtu pretinieks, tad viņu kopā ar Armandu pirmām kārtām likvidētu. Pārāk bīstami. Labi, ka viņi ir par un ar mums Laughing

„Casper” : „Foršs džekiņš, šitam tik iedod pašaut, un viņš bliezīs.....

„Sadam”: „Enerģisks, par snaiperu nederētu”.