Reklāmkarogs
 

„Sančo”

Dz. dat.: 20.09.1975,

Dzīvesv.: Salaspils

Nodarb.: tipa baigais autoelektriķis Kiss

Par sevi: Komandā jauniņais, bet pamazām mācos. Patīk izrīkot citus, it īpaši brīžos, kad iestājas anarhija. Patiesībā vēl nav iznācis tā kārtīgi, kā komandai sadarboties. Līdz ar to ir ļauži kurus es pat nezinu.

 

 

Komandas biedri runā....

 

„Teknix”: „Nemanāms, bet ļoti aktīvs spēlētājs, tā īsti pat nav sanācis izpētīt darbībā, jo viņš darbojas nemanāmi un žigli, neitralizē pretinieku un izčib, lai dotos uz nākamo pozīciju”

„Dace”: “Viens no aktīvākajiem komandas biedriem, pārvarēs visus šķēršļus, lai varētu piedalīties pēc iespējas vairāk spēlēs. Nav no mierīgajiem malā sēdētājiem, spēlē uz pilnu klapi un no sirds. Vienmēr jautrs un smaidošs. Sakarīgs sarunubiedrs un noteikti labs komandas biedrs.”

„WXW”: „Spēlēs aktīvi piedalās visos uzdevumos un veic tos tīri jauki, zinu, ka var daudzmaz patstāvīgi strādāt. Dzīvē arī jautrs un interesants cilvēk, arī piekrīt uz visādām izdarībam.”

„BlackMonah”: „Jautrs cilvēks, vienmēr ar smaidu uz sejas, enerģisks un aktīvs spēlētājs, aizies izdarīs, ja neizdarīs ies vēl un vēl, kamēr izdarīs. Ja nav kur atstāt savus dēlēnus, tad viņš tos ņem līdz, lai sargā bāzi, ko viņi arī labi dara, jāsaka, ka aug kārtīgi airsofteri.

„Ice”: „Būs grūti kaut ko pateikt, jo nepazīstu”

„Casper”: „Aktīvs karotājs, bet galvenais, ka prot atrast elektro + un - .

Jānis „Scout” Ernstsons: „Domīgi klusē...”

„Sadam”: „Žēl gan, bet nepazīstu”.