Reklāmkarogs
 

„Teknix”

Dz. dat.: 10.02.1980

Dzīvesv.: Jelgava

Nodarb.: maketētājs (biroja žurka Laughing)

Par sevi: Kā jau lauku puikam, patīk daba, tāpēc arī atslodzei no rutīnas birojā, der savu reizi "uzmālēties", paņemt rokās pērkoņpuļķi un paskraidīt pa mežiem kopā ar lieliskajiem komandas biedriem/ēm. Mūdzis.

 

 

Komandas biedri runā....

„Sančo”: „Vizuāli zinu. Priekštata pagaidām nav.”

„Dace”: “Komandas IT smadzenes. Kārtīgi pastrādājis, lai arī Mitau Airsoft Team būtu sava mājas lapa, jo ja tu neesi atrodams internetā – tevis nav vispār! Pēc dabas miermīlīgs radījums, kurš līdz ar spēles sākumu pārvēršas īstā war machine. Slaktē pretinieku bez žēlastības. Ja spēlē radīsies kāda ķibele – sniegs palīdzīgu roku.”

„WXW” : „Gudrs datora lietās, kāds ir dzīvē īsti pateikt nevaru, spēlēs piedalās diezgan regulāri un izrāda interesi par dažādām militārām lietām.”

„BlackMonah” : „Mierīgs, nosvērts, pacietīgs un ĻOTI izpalīdzīgs cilvēciņš, bet iedod viņam M4 rokās un vairs tā nepadomāsi. Vienmēr izdarīs, ko liek vai lūdz, nekad neatsaka. Izveidojis un uztur mūsu foršo mājas lapu, labs web dizaineris, viņam nav svešs M4 un photoshop, mākslinieks arī kaujā.

„Ice” : „Šitais, manuprāt, ir jāpataisa par sniperi. Maskēties jau viņš ir iemācījies, tā ka tālāk jau tīri tehnikas jautājums.

„Casper”: „Ir o.k. gan kā draugs, gan kā komandas biedrs.

„Sadam”: „Nopietns un mērķtiecīgs”.