Reklāmkarogs
 

Vinnija Pūka peidzivojumi Tērvetes poligonā E-pasts
Autors BlackMonah   
Pirmdiena, 13 jūlijs 2009 06:53

Spēle: Un tā šogad 19.jūlijā Tērvetes poligonā notiks cīņa starp Vinnija Pūka un Siventiņa jeb Petačoka grupējumiem. Beidzot ir radusies iespēja iegūt lielāko daļu Simtjūdžu meža teritorijas savā valdījumā, glābjot mafijas krustēva ēzelīša IĀ dzīvību. 

 

Leģenda: Vinnija Pūka un Siventiņa pēc iesaukas Petačoks cīņa par Simtjūžu meža mafijas krusttēva ēzelīša IĀ labvēlību un protekcionismu turpinās.Vinnija Pūka un Siventiņa pēc iesaukas Petačoks cīņā Simtjūdžu mežā ir jauna neatrisināma problēma. Abi vadoņi jau vairākus gadus cīnās par ietekmes zonu sadalījumu. Simtjūdžu meža mafijas krusttēvs ēzelītis IĀ jau bija nolicis datumu sēdei, kurā grasijās paziņot abu vadoņu konkrētās teritorijas, bet notika kas negaidīts, mafijas krustēvs ēzelītis IĀ saslima ar nāvējošu slimību un tikai ūdens no spēka avota var glābt viņa dzīvību. Mafijas krustēvs ēzelītis IĀ paziņoja, ka tas vadonis, kurš glābs viņa dzīvību, saņems lielāko daļu teritorijas savā pārvaldīšanā. 
--------------------------------------
Uzdevums: Katra grupējuma uzdevums ir iegūt spēka avota ūdeni un nogādāt to mafijas krustēva ēzelīša IĀ krātuvē. Spēles sākumā grupējuma vadoņiem tiks izsniegtas kartes, kurās būs norādītas spēka avota ieguves vietas, kuras būs divas. Tāpat kartē būs norādītas vietas, kur atrodas īpašie trauki ar kuriem var pārvietot spēka avota ūdeni, lai tas nezaudē savu spēku. Ūdeni varēs pārvietot jeb kurš spēlētājs, kurš būs ieguvis īpašo trauku savā valdījumā. Pārējās spēles nianses tiks izklāstītās uz vietas pirms spēles.
Rezultātā uzvarēs komanda, kura pirmā piepildīs visus traukus mafijas krustēva ēzelīša IĀ krātuvē, vai būs piepildījusi visvairāk traukus krātuvē līdz plkst.15.00, un glābs mafijas krustēva dzīvību. 
--------------------------------------
Aizliegumi:
1. Ierasties uz spēli ar sliktu garstāvokli;
2. Spēles laikā skriet un neskatīties zem kājām;
3. Šaut kārtām, kaut arī marķieris šautu tik ar 10m/s;
4. Izmantot ūdeni, kas ir iepildīts savos traukos un paredzēts sevis dzirdināšanai;
5. Tēlot Maklaudu no filmas “Kalnietis”, jo šis ir Vinnija Pūka stāsts.

--------------------------------------
P.S. Iepriekš paziņoju, ložmetējus atstājam šķūnīšos, ja vien tie nešauj singlā, 90m/s arī šaus singlā, visiem stroķiem tikai singls, ja gribēsiet kārtām, tad ātri būs jātiek galā ar scenārija spēli un tad varēsim uzrīkot FULL AUTO MEAT WAR

 

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 13 jūlijs 2009 06:55